Працюємо задля перемоги!

«Область героїв» – проєкт, у межах якого розповідають відважні історії його жителів

У Київській області триває реалізація проєкту «Область Героїв», у межах якого розповідають відважні історії жителів Київщини. 

Серед учасників проєкту – військові, рятувальники, лікарі, волонтери та інші небайдужі жителі області. Це люди з різних районів та територіальних громад регіону. 

Наразі у проєкті зібрано близько 30 історій. У них йдеться про бойові дії на території Київщини та її звільнення від окупантів, евакуацію цивільного населення, допомогу жителям Київської області. 

Зокрема серед героїв проєкту військові: 

  • «Камаз» – військовий 114-ої бригади тероборони Київщини. У цивільному житті працював водолазом-рятувальником. 24 лютого долучився до лав ЗСУ. У лютому та березні він спільно з побратимами стояв на захисті рідного селища Баришівка.
  • «СКС» – військовий 114-ої бригади тероборони Київщини. 24 лютого чоловік взяв до рук зброю і став на захист рідного дому. 
  • «Дракон» та «Змій» – військові 114-ої бригади тероборони Київщини. Стали до лав ТрО ЗСУ 24 лютого. Воїни брали участь у бойових діях у Милій, Стоянці та Дмитрівці. «Змій» прицільним вогнем з гранатомета у селі Дмитрівка знищив три БМП та два танки.
  • «Папай» – військовий 114-ої бригади тероборони Київщини. Став до лав ЗСУ ще з 20-річного віку. Згодом займався власною справою, але з 24 лютого знову взяв до рук зброю. Брав участь у зупиненні війська ворога в Баришівській територіальній громаді. 
  • «Чіф» – військовий 114-ої бригади тероборони Київщини. У лютому та березні він стояв на захисті рідного селища Баришівка.
  • «Пітбуль» – військовий 114-ої бригади тероборони Київщини. За професією — електрозварювальник. Займався ремонтом автомобілів. Під час початку повномасштабної війни знаходився в Києві на роботі. Із першого дня повернувся до рідного міста Буча та допомагав в обороні міста.

Як повідомлялося раніше, на залізничному вокзалі в місті Біла Церква презентували виставку «Область Героїв».

 

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…