Працюємо задля перемоги!

Новий індустріальний парк «Л-Таун парк» створять на Київщині

У Фастівському районі з’явиться новий індустріальний парк. У «Л-Таун парку» будуть зосереджені компанії, що спеціалізуються на агропромисловості та машинобудуванні. Промисловий хаб загальною площею близько 23 га передбачає створення близько 1400 нових робочих місць. Рішення про внесення нового об’єкту до відповідного Реєстру було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів України. 

Підприємства, що будуть розміщуватися на території індустріального парку, зможуть у подальшому скористатися фінансовими стимулами від уряду. Зокрема, їм доступна повна або часткова компенсація відсоткової ставки за кредитами для облаштування виробничих приміщень та подальшої діяльності компаній, відшкодування витрат на підключення інженерних мереж.

В умовах воєнного стану індустріальні парки створюють умови не лише для появи абсолютно нових підприємств, а й для релокації заводів із областей, охоплених бойовими діями. Відкриття промислового парку також сприятиме розвитку місцевого бізнесу, забезпечить сприятливі умови для інвестицій та створення нових робочих місць. 

Нагадуємо, на території Київської області вже функціонує 11 індустріальних парків.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…