Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності ТОВ „НЕШ ГРУП КИЇВ”

Розпорядження від 05.12.2012, №539
Дата оприлюднення: 05.12.2012

Відповідно до Земельного кодексу України, Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанов Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 № 502 “Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб”, від 17.11.97 № 1279 “Про розміри та Порядок визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню”:

  1. Затвердити “Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення яких змінюється з земель для ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва та обслуговування офісно-торгівельно-складського приміщення ТОВ “НЕШ ГРУП КИЇВ” в межах Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області” (далі – проект землеустрою), розроблений ДП “Київський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”.
  1. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 1,0000 га (Державний акт на право власності на земельну ділянку серія ЯЛ № 848165), що перебуває у власності ТОВ “НЕШ ГРУП КИЇВ”, із категорії земель сільськогосподарського призначення (для ведення особистого селянського господарства) на категорію земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для будівництва та обслуговування офісно-торгівельно-складського приміщення в межах Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області.
  1. Віднести земельну ділянку, вказану в пункті 2 цього розпорядження, до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
  1. Зобов’язати ТОВ “НЕШ ГРУП КИЇВ”:

4.1. перед початком будівництва передбачити розробку робочого проекту щодо зняття та перенесення родючого шару ґрунту земельних ділянок;

4.2. дотримуватися умов і обмежень використання земельних ділянок, визначених чинним законодавством та матеріалами погодження проекту землеустрою;

4.3. виконувати вимоги законодавства про містобудівну діяльність.

  1. Києво-Святошинській райдержадміністрації забезпечити видачу державного акта на право власності на визначену у цьому розпорядженні земельну ділянку ТОВ “НЕШ ГРУП КИЇВ” за умови попереднього відшкодування ним втрат сільськогосподарського виробництва у встановленому законодавством порядку.

Виконуючий обов`язки

голови адміністрації В.М.Максименко

        

Поділитися: