Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про зміну цільового призначення земельних ділянок, які перебувають у власності гр. Семенця С.А.

Розпорядження від 05.12.2012, №529
Дата оприлюднення: 05.12.2012

Відповідно до Земельного кодексу України, Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанов Кабінету Міністрів України від 17.11.97 № 1279 “Про розміри та Порядок визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню”, від 11.04.2002 № 502 “Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб”:

  1. Затвердити “Проект із землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок з ведення садівництва на “для розміщення адміністративно-офісної будівлі з магазином та спортивно-оздоровчим центром” гр. України Семенцю Сергію Анатолійовичу на території Крушинської сільської ради Васильківського району Київської області” (далі – проект землеустрою), розроблений ПП “ГРАНД-С”.
  1. Змінити цільове призначення двох земельних ділянок загальною 0,1552 га, які перебувають у власності громадянина Семенця Сергія Анатолійовича, а саме: земельної ділянки площею 0,1185 га (Державний акт на право власності на земельну ділянку серії ЯЛ №394564) та земельної ділянки площею 0,0367 га (Державний акт на право власності на земельну ділянку серії ЯЛ № 394635) із земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення адміністративно-офісної будівлі з магазином та спортивно-оздоровчим центром в адміністративних межах Крушинської сільської ради Васильківського району Київської області.
  1. Віднести земельні ділянки, зазначені у пункті 2 цього розпорядження, до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
  1. Зобов’язати громадянина Семенця Сергія Анатолійовича:

4.1. перед початком будівництва передбачити розробку робочого проекту щодо зняття та перенесення родючого шару ґрунту земельних ділянок;

4.2. дотримуватися умов і обмежень використання земельних ділянок, визначених чинним законодавством та матеріалами погодження проекту землеустрою;

4.3. виконувати вимоги законодавства про містобудівну діяльність.

  1. Васильківській райдержадміністрації забезпечити видачу громадянину Семенцю Сергію Анатолійовичу державних актів на право власності на визначені у цьому розпорядженні земельні ділянки за умови попереднього відшкодування ним втрат сільськогосподарського виробництва у встановленому законодавством порядку, а також забезпечити внесення відповідних змін до земельно-кадастрової документації.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації В.М.Максименко

        

Поділитися: