Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про зміну цільового призначення земельної ділянки”””

Розпорядження від 14.08.2007, №678
Дата оприлюднення: 14.08.2007

Відповідно до Земельного кодексу України, Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про державну експертизу землевпорядної документації”, постанов Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 № 502 „Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб”, від 17.11.97 № 1279 „Про розміри та Порядок визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню”, розпорядження голови Васильківської районної державної адміністрації від 03.07.2007 №417, висновку державної експертизи землевпорядної документації від 09.07.2007 № 7-142е:
1. Затвердити „Проект землеустрою щодо зміни цільового використання земельних ділянок ТОВ „ФЕЛІКС-СІТІ” з ведення особистого селянського господарства на для будівництва складських приміщень в межах Крушинської сільської ради Васильківського району Київської області” (далі – проект відведення), розроблений товариством з обмеженою відповідальністю „Науково-дослідний і проектний інститут раціонального природокористування” згідно з договором від 01.06.2007 № 3/101.
2. Змінити цільове призначення земельної ділянки загальною площею 7,8661 га (ріллі), яка належать на праві власності товариству з обмеженою відповідальністю „ФЕЛІКС-СІТІ”, із категорії земель сільськогосподарського призначення на категорію земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
3. Віднести вищевказану земельну ділянку до земель промисловості.
4. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю „ФЕЛІКС-СІТІ”:
4.1. перед початком будівництва передбачити зняття родючого шару ґрунту;
4.2. до будівництва приступати після затвердження містобудівної документації.
5. Васильківській райдержадміністрації забезпечити видачу державного акта на право власності на земельну ділянку товариству з обмеженою відповідальністю „ФЕЛІКС-СІТІ” за умови попереднього відшкодування ним втрат сільськогосподарського виробництва у встановленому порядку, передбачивши обмеження щодо використання земельної ділянки, визначені чинним законодавством та матеріалами погодження проекту відведення.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко        

Поділитися: