Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про зміну цільового призначення земельних ділянок”

Розпорядження від 14.12.2006, №1030
Дата оприлюднення: 14.12.2006

Відповідно до Земельного кодексу України, Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну експертизу землевпорядної документації», постанов Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 № 502 «Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб», від 17.11.97 № 1279 «Про розміри та Порядок визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню», розпорядження Броварської районної державної адміністрації від 30.10.2006 № 909, висновку державної експертизи землевпорядної документації від 08.11.2006 № 6-2254:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок, цільове призначення яких змінюється з ведення товарного сільськогосподарського виробництва на землі промисловості (під завод з виробництва та зберігання будівельних матеріалів) гр. Климась Ф.С. та Якубовській Г.Т. в межах Калинівської селищної ради Броварського району Київської області, розроблений державним підприємством «Київський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» згідно з договором від 02.08.2006 № 4951.

2. Змінити цільове призначення земельної ділянки загальною площею 2,0103 га (ріллі), яка належить громадянці Климась Федорі Семенівні, із категорії земель сільськогосподарського призначення на категорію земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

3. Змінити цільове призначення земельної ділянки загальною площею 1,6374 га (ріллі), яка належить громадянці Якубовській Ганні Трохимівні, із категорії земель сільськогосподарського призначення на категорію земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

4. Віднести вищевказані земельні ділянки до земель промисловості.

5. Перед початком будівництва передбачити зняття родючого шару ґрунту.
До будівництва приступати після затвердження містобудівної документації.

6. Броварській райдержадміністрації забезпечити видачу державних актів на право власності на земельні ділянки громадянкам Климась Федорі Семенівні та Якубовській Ганні Трохимівні за умови попереднього відшкодування ними втрат сільськогосподарського виробництва у встановленому порядку, передбачивши обмеження щодо використання земельної ділянки, визначені чинним законодавством та матеріалами погодження проекту відведення.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко        

Поділитися: