Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про зміну цільового призначення земельних ділянок

Розпорядження від 08.06.2007, №441
Дата оприлюднення: 08.06.2007

Відповідно до Земельного кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про державну експертизу землевпорядної документації”, постанов Кабінету Міністрів України від 17.11.97 № 1279 “Про розміри та Порядок визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню”, від 11.04.2002 № 502 “Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб”, розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації від 08.05.2007 № 626 “Про погодження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок з ведення особистого селянського господарства на землі промисловості (виробництво блоків, тари з пінополістиролу, офісні та складські приміщення) гр. Тисельському Віктору Миколайовичу, гр. Боровику Олександру Вікторовичу в адмінмежах Великодимерської селищної ради за межами населеного пункту”, висновку державної експертизи землевпорядної документації від 29.12.2006 № 6-3364:

1. Затвердити “Проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок, цільове призначення яких змінюється з ведення особистого селянського господарства на землі промисловості (виробництво блоків, тари з пінополістиролу, офісні та складські приміщення) гр. Тисельському Віктору Миколайовичу та гр. Боровику Олександру Вікторовичу в межах Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області” (далі – проект відведення), розроблений Державним підприємством “Київський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” згідно з договором від 19.12.2006 № 9414.

2. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 8,9057 га (ріллі), яка перебуває у власності громадянина Тисельського Віктора Миколайовича (Державний акт на право власності на земельну ділянку серія ЯД № 697216) для ведення особистого селянського господарства, із категорії земель сільськогосподарського призначення на категорію земель промисловості, транспорту, зв’язку.

3. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 6,5792 га (ріллі), яка перебуває у власності громадянина Боровика Олександра Вікторовича (Державний акт на право власності на земельну ділянку серія ЯД № 704794) для ведення особистого селянського господарства, із категорії земель сільськогосподарського призначення на категорію земель промисловості, транспорту, зв’язку.

4. Віднести вищевказані земельні ділянки до земель промисловості.

5. Зобов’язати громадян Тисельського Віктора Миколайовича та Боровика Олександра Вікторовича:

5.1. перед початком будівництва передбачити зняття родючого шару ґрунту;

5.2. до будівництва приступати після затвердження містобудівної документації.

6. Броварській райдержадміністрації забезпечити видачу державних актів на право власності на земельні ділянки громадянам Тисельському Віктору Миколайовичу, Боровику Олександру Вікторовичу за умови попереднього відшкодування ними втрат сільськогосподарського виробництва у встановленому порядку, передбачивши обмеження щодо використання земельних ділянок, визначених чинним законодавством та матеріалами погодження проекту відведення.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко        

Поділитися: