Працюємо задля перемоги!

„Про зміну цільового призначення земельної ділянки”

Розпорядження від 24.11.2005, №796
Дата оприлюднення: 24.11.2005

Відповідно до Земельного кодексу України (із наступними змінами), Законів України “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 № 502 “Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб”, розпорядження Броварської районної державної адміністрації від 04.10.2005 № 608 „Про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, гр.Плаксі В.С. в межах Великодимерської селищної ради”, висновку державної землевпорядної експертизи від 25.10.2005 № 1774-05:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, громадянину Плаксі Валентину Сергійовичу для будівництва комплексу виробництва, переробки та зберігання продуктів харчування в межах Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області, розроблений товариством з обмеженою відповідальністю „Київський регіональний інститут земельної реформи” за договором від 29.09.2005 № 9/28.
2. Змінити цільове призначення земельної ділянки, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження, з земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
3. Віднести вищевказану земельну ділянку до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
4. Броварській райдержадміністрації забезпечити виготовлення державного акта на право власності на земельну ділянку громадянину Плаксі В.С. за умови попереднього відшкодування ним втрат сільськогосподарського виробництва у встановленому порядку, передбачивши обмеження щодо використання земельної ділянки, визначені чинним законодавством та матеріалами погодження проекту землеустрою.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк        

Поділитися: