Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про завершення роботи з підготовки та видання тому „Реабілітовані історією. Київська область”

Розпорядження від 28.04.2016, №152
Дата оприлюднення: 28.04.2016

Розглянувши подання управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 11 вересня 1992 року № 530 “Про підготовку і випуск серії книг “Реабілітовані історією”:

1. Обласній редакційній колегії з підготовки друкованого видання тому “Реабілітовані історією. Київська область” (далі – редакційна колегія) завершити свою роботу у 2016 році.

2. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) сприяти роботі редакційної колегії із завершення документування матеріалів до книги “Реабілітовані історією. Київська область”, необхідних для формування тому видання.

3. Департаменту фінансів облдержадміністрації при внесенні змін до обласного бюджету на 2016 рік передбачити кошти на видання тому книги “Реабілітовані історією. Київська область”, виходячи із реальних можливостей та пріоритетів обласного бюджету.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації М.Д.Мельничук

        

Поділитися: