Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про завершення опалювального сезону в населених пунктах Київської області

Розпорядження від 31.03.2014, №68
Дата оприлюднення: 31.03.2014

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, пункту 4 Приміток до норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 08 червня 1996 року № 619, доручення Кабінету Міністрів України від 26 березня 2014 року № 3293/0/2-14 щодо завершення опалювального сезону 2013-2014 рр. з урахуванням температурного режиму на відповідних територіях та у зв’язку із підвищенням середньодобової температури повітря вище 8 градусів тепла

1. Завершити з 01 квітня 2014 року опалювальний сезон у населених пунктах Київської області.

2. Продовжити опалення дошкільних закладів, загальноосвітніх навчальних закладів та закладів охорони здоров’я згідно із заявами керівників таких установ, узгоджених з органами місцевого самоврядування.

3. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити оперативне вирішення питань щодо завершення опалювального сезону в населених пунктах області.

4. Відповідальність за дотримання вимог порядку відключення споживачів від системи теплопостачання покласти на голів райдержадміністрацій та міських голів (міст обласного значення).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Максименка В.М.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: