Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про завершення формування Банку даних усіх категорій постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи в Київській області”

Розпорядження від 30.05.2002, №305
Дата оприлюднення: 30.05.2002

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 23.01.2002 № 6406/3 та з метою завершення формування Банку даних усіх категорій постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи : 1. Інформацію управління у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації про стан формування Банку даних усіх категорій постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи в Київській області (додається) взяти до відома та направити райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) для відповідного реагування. 2. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення): 2.1. Проаналізувати стан виконання роботи на місцях щодо завершення формування Банку даних усіх категорій постраждалих внаслідок Чорнобильcької катастрофи та вжити конкретних заходів для її активізації. 2.2. Інформацію до Банку даних подавати управлінню у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації на магнітних носіях щомісячно до 2 числа місяця, що настає за звітним. 2.3. Управлінню у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації надати організаційну та методичну допомогу райдержадміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення) у формуванні Банку даних усіх категорій постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та завершити його формування. 3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Урупу М.М.

Голова адміністрації

А.А.Засуха

ІНФОРМАЦІЯ про стан формування Банку даних усіх категорій постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи в Київській області        

Поділитися: