Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про затвердження заходів з мінімізації наслідків впливу світової фінансової кризи на економіку Київської області”””

Розпорядження від 17.12.2008, №1619
Дата оприлюднення: 17.12.2008

На виконання Закону України „Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи та про внесення змін до деяких законодавчих актів України” Указу Президента Українивід 24.10.2008 № 965/2008 „Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 жовтня 2008 року „Про невідкладні заходи з посилення фінансово-бюджетної дисципліни та мінімізації негативного впливу світової фінансової кризи на економіку України”” та відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”:

1.Затвердити заходи з мінімізації наслідків впливу світової фінансової кризи на економіку Київської області (далі – заходи) згідно з додатком 1.

2. Утворити робочу групу з організації виконання заходів з мінімізації наслідків впливу світової фінансової кризи на економіку Київської області (далі – робоча група) згідно з додатком 2.

3. Головним управлінням управлінням та іншим структурним підрозді­лам облдержадміністрації територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади в області обласним організаціям та установам райдерж­адміністраціям міськвиконкомам (міст обласного значення) подавати робочій групі щомісяця до 10 числа наступного періоду інформацію про проведену роботу щодо їх реалізації.

4. Робочій групі щомісяця до 20 числа наступного періоду інформувати голову Київської обласної державної адміністрації про хід виконання затверджених заходів.

5.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

Заходи

Додаток 2

”  

Поділитися: