Працюємо задля перемоги!

„Про затвердження заходів щодо реалізації в Київській області завдань, що випливають із Стратегії розвитку пенсійної системи”

Розпорядження від 27.01.2006, №71
Дата оприлюднення: 27.01.2006

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.12.2005 № 525-р “Про схвалення Стратегії розвитку пенсійної системи” та відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами):

1. Затвердити заходи щодо реалізації в Київській області завдань, що випливають із Стратегії розвитку пенсійної системи, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15.12.2005 № 525-р (далі – Заходи), що додаються.

2. Головному управлінню праці та соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації щокварталу до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом, надавати головному управлінню Пенсійного фонду України в Київській області інформацію про виконання Заходів.

3. Головному управлінню Пенсійного фонду України в Київській області щокварталу до 15 числа місяця, наступного за звітним періодом, надсилати Міністерству праці України інформацію про стан реалізації Заходів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кондрука В.П.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

Заходи

        

Поділитися: