Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про затвердження Тимчасового порядку продажу земельних ділянок у Київській області на земельних аукціонах” (зареєстровано в Київському обласному управлінні юстиції 16 листопада 2005 року за № 51/566)

Розпорядження від 23.09.2005, №595
Р.номер Управління юстиції: 51/566 16 листопада 2005 року
Дата оприлюднення: 23.09.2005

Відповідно до Земельного кодексу України (із наступними змінами), Законів України „Про плату за землю” (із наступними змінами), „Про землеустрій”, „Про оцінку земель” (із наступними змінами), “Про розмежування земель державної та комунальної власності”, „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами):

1. Затвердити Тимчасовий порядок продажу земельних ділянок у Київській області на земельних аукціонах, що додається.

2. Взяти до відома, що відповідно до Земельного кодексу України:
2.1. До розмежування земель державної та комунальної власності повноваження щодо розпорядження землями за межами населених пунктів, крім земель, переданих у приватну власність, здійснюють обласна, районні державні адміністрації (далі – земельні ділянки, розпорядження якими віднесено до повноважень облдержадміністрації, райдержадміністрацій);
2.2. Покупцями земельних ділянок можуть бути громадяни та юридичні особи України, які мають право на набуття земельних ділянок у власність згідно із Земельним кодексом України.

3. Райдержадміністраціям у місячний термін:
3.1. привести власні акти у відповідність із цим розпорядженням;
3.2. подати до управління містобудування і архітектури та розвитку інфраструктури Київської обласної державної адміністрації пропозиції щодо визначення земель державної власності у межах району, призначених для продажу на земельних аукціонах, розпорядження якими віднесено до повноважень облдержадміністрації та райдержадміністрацій.

4. Рекомендувати сільським, селищним та міським радам Київської області керуватися цим розпорядженням при вирішенні питань, визначених в ньому.

5. Київському обласному головному управлінню земельних ресурсів, управлінню містобудування і архітектури та розвитку інфраструктури облдержадміністрації подати пропозиції щодо визначення коштів для організації та проведення земельних аукціонів з продажу земельних ділянок у Київській області.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації А.І.Юркевича.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

Тимчасовий порядок

        

Поділитися: