Про затвердження складу обласного оргкомітету обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного конкурсу серед учнівських команд „Обери майбутнє”

Розпорядження від 24.10.2019, №608
Дата оприлюднення: 24.10.2019

<Object: word/embeddings/oleObject1.bin>

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24 жовтня 2019 р. Київ 608

Про затвердження складу обласного оргкомітету обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного конкурсу серед учнівських команд „Обери майбутнє”

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2008 року № 842 „Про затвердження Концепції державної системи професійної орієнтації населення” (із змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 року № 148 „Про затвердження Державної цільової соціальної програми „Молодь України” на 2016-2020 роки та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” (із змінами), розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 липня 2018 року № 469-р „Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації населення” та на виконання п. 2.4 розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 30 вересня 2019 року № 563 „Про затвердження Положення про проведення обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного конкурсу серед учнівських команд „Обери майбутнє”, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області 09 жовтня 2019 року за № 85/1280, та з метою формування особистості молодої людини, її соціальної зрілості, мотивації до праці, а також інформування молоді про стан та тенденції розвитку ринку праці, популяризації актуальних професій і спеціальностей:

1. Затвердити склад обласного оргкомітету обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного конкурсу серед учнівських команд „Обери майбутнє” згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 04 липня 2018 № 383 „Про затвердження складу оргкомітету обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд „Обери майбутнє”.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Голова адміністрації (підпис) Михайло БНО-АЙРІЯН

Додаток

до розпорядження голови

адміністрації

24 жовтня 2019 року № 608

СКЛАД

обласного оргкомітету обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного конкурсу серед учнівських команд „Обери майбутнє”

Члени оргкомітету:

Заступник директора департаменту –

начальник управління комунальних

закладів освіти департаменту

освіти і науки адміністрації (підпис) Жанна ОСИПЕНКО

Поділитися: