Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про затвердження складу конкурсного комітету з підготовки та проведення обласних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації”

Розпорядження від 14.09.2010, №1015
Дата оприлюднення: 14.09.2010

Відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження порядку проведення конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування»:

1. Затвердити склад конкурсного комітету з підготовки та проведення обласних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, додаток до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 04.02.2010 № 96 «Про заходи щодо організації проведення обласних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації».

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: