Працюємо задля перемоги!

“Про затвердження складу колегії головного управління освіти і науки Київської облдержадміністрації”

Розпорядження від 08.04.2011, №329
Дата оприлюднення: 08.04.2011

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Положення про головне управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 22.12.2006 № 1030, в редакції розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 03.12.2007 № 1332:

1. Затвердити склад колегії головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратив чинність, додаток 2 до розпорядження голови облдержадміністрації від 11.01.2006 № 4 „Про затвердження Положення про управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та складу колегії управління”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: