Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про затвердження результатів земельного аукціону від 29 грудня 2005 року та продаж земельних ділянок”

Розпорядження від 16.01.2006, №13
Дата оприлюднення: 16.01.2006

Відповідно до Земельного кодексу України (із наступними змінами), Закону України „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), розпоряджень голови облдержадміністрації від 23.09.2005 № 595 „Про затвердження Тимчасового порядку продажу земельних ділянок у Київській області на земельних аукціонах”, зареєстрованого в Київському обласному управлінні юстиції 16.11.2005 за № 51/566, від 23.11.2005 № 793 „Про затвердження переліку земельних ділянок Київської області, призначених для продажу суб’єктам підприємницької діяльності під забудову на земельних аукціонах у грудні 2005 року” та згідно із протоколами №№ 5, 6, 7, 8 проведення земельного аукціону з продажу земельних ділянок, що затверджені 29.12.2005 президентом товарної біржі “Центральна універсальна біржа”:

1. Затвердити результати земельного аукціону, що відбувся 29 грудня 2005 року у частині, що стосується земельних ділянок, які розташовані на території Шкарівської сільської ради Білоцерківського району.

2. Продати переможцям земельного аукціону:

2.1. товариству з обмеженою відповідальністю „Втор-мет” земельну ділянку (землі промисловості) площею 8,00 га, за рахунок земель запасу на території Шкарівської сільської ради Білоцерківського району Київської області, за 2720000 (два мільйони сімсот двадцять тисяч) грн. 00 коп., згідно з протоколом № 5 проведення земельного аукціону з продажу земельних ділянок.

2.2. товариству з обмеженою відповідальністю „Втор-мет” земельну ділянку (землі промисловості) площею 8,00 га, за рахунок земель запасу на території Шкарівської сільської ради Білоцерківського району Київської області, за 2720000 (два мільйони сімсот двадцять тисяч) грн. 00 коп., згідно з протоколом № 6 проведення земельного аукціону з продажу земельних ділянок.

2.3. товариству з обмеженою відповідальністю „Втор-мет” земельну ділянку (землі промисловості) площею 7,97 га, за рахунок земель запасу на території Шкарівської сільської ради Білоцерківського району Київської області, за 2710000 (два мільйони сімсот десять тисяч) грн. 00 коп., згідно з протоколом № 7 проведення земельного аукціону з продажу земельних ділянок.

2.4. товариству з обмеженою відповідальністю „Втор-мет” земельну ділянку (землі промисловості) площею 1,58 га, за рахунок земель запасу на території Шкарівської сільської ради Білоцерківського району Київської області, за 640 000 (шістсот сорок тисяч) грн. 00 коп., згідно з протоколом № 8 проведення земельного аукціону з продажу земельних ділянок.

3. Доручити укладення та підписання договорів купівлі-продажу земельних ділянок із переможцями земельного аукціону згідно з пунктом 2 цього розпорядження заступнику голови облдержадміністрації А.І. Юркевичу.

4. Визначити Київське обласне головне управління земельних ресурсів органом, за яким закріплено контроль за надходженням коштів від продажу земельних ділянок Київської області, що відчужуються облдержадміністрацією на земельних аукціонах.

5. Для забезпечення виконання пункту 4 цього розпорядження Київському обласному головному управлінню земельних ресурсів здійснити необхідні дії. Управлінню Державного казначейства у Київській області, головному фінансовому управлінню облдержадміністрації забезпечувати надання необхідної інформації на запит Київського обласного головного управління земельних ресурсів.

6. Київському обласному головному управлінню земельних ресурсів:

6.1. за результатами аукціону виготовити державні акти на право власності на земельні ділянки;

6.2. забезпечити видачу державних актів на право власності на земельні ділянки переможцям земельного аукціону після повної сплати ними вартості земельних ділянок згідно з пунктом 2 цього розпорядження.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Юркевича А.І.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

        

Поділитися: