Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про затвердження Порядку використання у 2011 році бюджетних коштів, що спрямовуються на будівництво (придбання) житла в м.Біла Церква для військовослужбовців, звільнених у запас та учасників бойових дій на території інших держав”

Розпорядження від 15.08.2011, №848
Дата оприлюднення: 15.08.2011

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.06.11 № 600-р „Про передачу в 2011 році деяких бюджетних призначень”, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 26.09.2006 № 790 „Про затвердження Положення про головне управління капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації”:

1. Затвердити Порядок використання у 2011 році бюджетних коштів, що спрямовуються на будівництво (придбання) житла в м. Біла Церква для військовослужбовців, звільнених у запас, та учасників бойових дій на території інших держав (далі – Порядок), що додається.

2. Замовником робіт з будівництва (придбання) житла в м. Біла Церква для військовослужбовців, звільнених у запас, та учасників бойових дій на території інших держав є головне управління капітального будівництва Київської облдержадміністрації.

3. Головному управлінню капітального будівництва Київської облдерж­адміністрації забезпечити:

3.1. у тижневий термін – погодження передачі Київській обласній державній адміністрації бюджетних призначень у сумі 12900 тисяч гривень для будівництва (придбання) житла в м. Біла Церква для військовослужбовців, звільнених у запас, та учасників бойових дій на території інших держав з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

3.2. щомісяця до 5 числа – подання Міністерству фінансів України звіту про використання бюджетних коштів, зазначених у пункті 3.1.

4. Виконавчому комітету Білоцерківської міської ради у триденний термін подати головному управлінню капітального будівництва інформацію щодо потреби у квартирах для забезпечення житлом військовослужбовців, звільнених у запас, та учасників бойових дій на території інших держав.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської облдержадміністрації Максименка В.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: