Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про затвердження Порядку використання залишку коштів від надходжень до обласного бюджету податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів і збору за першу реєстрацію транспортного засобу, що склався станом на 01.01.2015

Розпорядження від 20.05.2015, №170
Дата оприлюднення: 20.05.2015

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про автомобільні дороги”, “Про дорожній рух”, “Про джерела фінансування дорожнього господарства України”, “Про благоустрій населених пунктів”, рішення Київської обласної ради від 30.04.2015 № 930-48-VI “Про внесення змін до рішення обласної ради від 29.12.2014 № 878-45-VI “Про обласний бюджет Київської області на 2015 рік”, з метою забезпечення ефективного використання залишку коштів від надходжень до обласного бюджету податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів і збору за першу реєстрацію транспортного засобу, що склався станом на 01 січня 2015 року:

1. Затвердити Порядок використання залишку коштів від надходжень до обласного бюджету податку з власників транспорт­них засобів та інших самохідних машин і механізмів і збору за першу реєстрацію транспортного засобу, що склався станом на 01.01.2015 (далі – Порядок), що додається.

2. Головному розпоряднику коштів обласного бюджету – департаменту капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації забезпечити використання бюджетних коштів згідно з Порядком.

3. Департаменту фінансів Київської обласної державної адміністрації забезпечити фінансування в установленому порядку головного розпорядника коштів обласного бюджету.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р.

Голова адміністрації В.М. Шандра

        

Поділитися: