“Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців в апараті, головних управліннях, управліннях, відділах та інших структурних підрозділах Київської обласної державної арміністрації”

Розпорядження від 07.10.2011, №1100
Р.номер Управління юстиції: 36/754
Дата оприлюднення: 07.10.2011

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про державну службу”, „Про засади запобігання і протидії корупції”, постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”, наказу Головного управління державної служби України від 08.07.11 № 164 „Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.11 № 930/19668, з метою визначення механізму проведення конкурсу кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців в апараті, головних управліннях, управліннях, відділах та інших структурних підрозділах Київської обласної державної адміністрації.

1. Затвердити Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців в апараті, головних управліннях, управліннях, відділах та інших структурних підрозділах Київської обласної державної адміністрації (далі – Порядок), що додається.

2. Апарату, головним управлінням, управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації забезпечити дотримання вимог зазначеного Порядку при проведенні конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців.

3. Райдержадміністраціям до 31 жовтня 2011 року розробити та затвердити Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців відповідних структурних підрозділів та забезпечити організацію цієї роботи.

4. Розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Спаського А.С.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: