Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про затвердження Положення про „телефон довіри” Київської обласної державної адміністрації

Розпорядження від 23.10.2013, №411
Дата оприлюднення: 23.10.2013

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, з метою оперативного реагування на звернення громадян та вирішення порушених ними питань:

1. Затвердити Положення про ,,телефон довіри” Київської обласної державної адміністрації, що додається.

2. Відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації забезпечити організацію роботи ,,телефону довіри” в облдержадміністрації.

3. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації забезпечити інформування населення про роботу ,,телефону довіри”, висвітлення результатів його роботи.

4. Відділу інформаційно – комп’ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації забезпечити розміщення номерів ,,телефону довіри” на веб-сайті облдержадміністрації.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 11 серпня 2010 року № 870 ,,Про постійно діючий телефон довіри Київської обласної державної адміністрації”.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Спаського А.С.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: