Про затвердження Положення про огляд-конкурс на краще висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в засобах масової інформації Київської області (Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Київській області29 квітня 2013 року за № 7/787)

Розпорядження від 16.04.2013, №154
Дата оприлюднення: 16.04.2013

Відповідно Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання Програми підтримки розвитку комунальних засобів масової інформації Київської області на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 06 березня 2012 року № 310-16-VI, та з метою відзначення засобів масової інформації та журналістів, які професійно і неупереджено висвітлюють діяльність органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, порушують у своїх матеріалах актуальні для територіальних громад проблеми,

  1. Затвердити Положення про огляд-конкурс на краще висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в засобах масової інформації Київської області, що додається.
  1. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської обласної державної адміністрації Подашевську Т.Л.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: