Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про затвердження положення про Київський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Розпорядження від 30.09.2013, №377
Дата оприлюднення: 30.09.2013

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю”, постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 року № 573 “Про затвердження Загального положення про центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді”, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 21 січня 2013 року № 21 “Про затвердження Положення про службу у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації”:

1. Затвердити положення про Київський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – положення), що додається.

2. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) у місячний термін забезпечити приведення положень про аналогічні районні, міські центри у відповідність до Загального положення про центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 року № 573.

3. Визнати такими, що втратили чинність, пункти 2, 3 розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 31 травня 2010 року № 496 “Про центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у Київській області” та розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 27 березня 2013 року № 114 “Про внесення змін до Положення про Київський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: