Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про затвердження Положення про Київську обласну міжвідомчу координаційно-методичну раду з правової освіти населення”

Розпорядження від 30.10.2006, №893
Дата оприлюднення: 30.10.2006

Розглянувши рекомендації Всеукраїнської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення від 17.07.2006, лист Київського обласного управління юстиції, відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 18.10.2001 № 992/2001 „Про Національну програму правової освіти населення”:

1. Затвердити Положення про Київську обласну міжвідомчу координаційно-методичну раду з правової освіти населення (далі – Положення), що додається.

2. Керівникам установ та організацій, представники яких є членами Київської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, в установленому порядку організувати виконання Положення та її рішень у межах їх компетенції.

3. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) затвердити відповідні Положення про районні, міські міжвідомчі координаційно-методичні ради з правової освіти населення.

4. Управлінню інформації та зв’язків з громадськістю Київської обласної державної адміністрації забезпечити висвітлення Положення в засобах масової інформації.

5. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 4 розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 21.06.2001 № 343 „Про правову освіту населення в Київській області”.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Вакараша В.М.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

Положення

        

Поділитися: