Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про затвердження положення про архітектурно-містобудівну раду при управлінні містобудування і архітектури та розвитку Київської обласної державної адміністрації”

Розпорядження від 05.10.2011, №1089
Дата оприлюднення: 05.10.2011

Відповідно до Законів України „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про архітектурну діяльність”, „Про місцеві державні адміністрації”, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 07.07.11 № 108 „Про затвердження Типового положення про архітектурно-містобудівні ради”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.07.11 № 903/19641:

1. Затвердити положення про архітектурно-містобудівну раду при управлінні містобудування і архітектури та розвитку інфраструктури Київської обласної державної адміністрації (далі – положення), що додається.

2. Управлінню містобудування і архітектури та розвитку інфраструк­тури Київської облдержадміністрації, райдержадміністраціям і міськвикон­комам (міст обласного значення) у місячний термін привести власні акти у відповідність до цього розпорядження.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 24.12.10 № 1510 „Про затвердження архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування і архітектури та розвитку інфраструктури Київської обласної державної адміністрації та положення про неї”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: