Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про затвердження плану заходів з виконання в Київській області у 2013 році „Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року”

Розпорядження від 19.06.2013, №245
Дата оприлюднення: 19.06.2013

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року № 163-р „Про затвердження плану заходів з виконання у 2013 році Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізацій Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року”:

1. Затвердити план заходів з виконання в Київській області у 2013 році „Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року (далі – план заходів), що додається.

2. Структурним підрозділам облдержадміністрації, райдерж­адміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення), Київському обласному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Київському обласному інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, Комунальному закладу Київської обласної ради „Центр творчості дітей та юнацтва Київщини” забезпечити безумовне виконання плану заходів.

3. Про виконання плану заходів інформувати Київську облдерж­адміністрацію через службу у справах дітей та сім’ї Київської облдерж­адміністрації, починаючи з ІІІ кварталу 2013 року, щокварталу до 5 числа місяця, наступного за звітним.

4. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) розробити та затвердити відповідні плани заходів до 01.07.2013 року.

5. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Київської облдержадміністрації забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації області діяльності, пов’язаної з реалізацією плану заходів.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Подашевську Т.Л.

Голова адміністраціїА.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: