Працюємо задля перемоги!

Про затвердження плану заходів з реалізації в Київській області Концепції боротьби з тероризмом

Розпорядження від 25.11.2013, №452
Дата оприлюднення: 25.11.2013

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 липня 2013 року № 547-р “Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції боротьби з тероризмом”, відповідно до Закону України “Про боротьбу з тероризмом”, Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “Про поводження з вибуховими матеріалами промислового значення”, Закону України “Гірничий закон України”, Указу Президента від 25 квітня 2013 року № 230/2013 “Про Концепцію боротьби з тероризмом”, постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2013 року № 667 “Про затвердження Порядку координації головами місцевих державних адміністрацій діяльності територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та забезпечення сприяння у виконанні покладених на зазначені органи завдань”:

  1. Затвердити план заходів з реалізації в Київській області Концепції боротьби з тероризмом (далі – План заходів), що додається.

2. Районним державним адміністраціям, міським виконавчим комітетам (міст обласного значення), структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в області подавати інформацію про виконання Плану заходів щороку до 20 листопада відділу з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації ([email protected], 286-83-55, каб.731).

3. Відділу з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації щороку до 05 грудня подавати узагальнену інформацію про стан виконання Плану заходів Київській обласній державній адміністрації та Службі безпеки України.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату Київської обласної державної адміністрації Спаського А.С.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: