Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Київської області на період до 2015 року”

Розпорядження від 18.10.2011, №1160
Дата оприлюднення: 18.10.2011

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, протоколу № 12 засідання колегії облдержадміністрації 29 вересня2011 року та з урахуванням завдань, визначених Програмою економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкуренто­спроможна економіка, ефективна держава”:

1. Затвердити план заходів з реалізації Стратегії розвитку Київської області на період до 2015 року (далі – План заходів), що додається.

2. Головним управлінням, управлінням, іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам центральних органів виконав­чої влади в області, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення):

2.1. Забезпечити виконання Плану заходів.

2.2. Інформацію про хід виконання Плану заходів щороку до 15 січня подавати головному управлінню економіки облдержадміністрації для узагальнення.

2.3. Головним управлінням, управлінням, іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам центральних органів виконавчої влади в області, райдержадміністраціям та міськвикон­комам (міст обласного значення) враховувати зазначений План заходів при розробці проектів обласних цільових (комплексних) програм та визначенні пріоритетних завдань і заходів щодо розвитку відповідної галузі (сфери діяльності), які пропонуються включити до проектів щорічних програм соціально-економічного розвитку Київської області.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 23.05.2011 № 494 „Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Київської області на період до 2015 року”.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністраціїА.Й.Присяжнюк

Заходи

        

Поділитися: