Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у Київській області у 2016 році Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Розпорядження від 29.04.2016, №157
Дата оприлюднення: 29.04.2016

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 08 квітня 2016 року № 130 “Про відзначення у 2016 році Дня пам`яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні”, з метою відзначення у 2016 році Дня пам`яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні:

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення у Київській області у 2016 році Дня пам`яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (далі – план заходів), що додається.

2. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) розробити і затвердити відповідні плани заходів.

3. Департаменту фінансів облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити фінансування зазначеного плану заходів за рахунок загальних асигнувань, передбачених у відповідних місцевих бюджетах головним розпорядникам, відповідальним за їх виконання.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Янченка А.В.

Голова адміністрації М.Д. Мельничук

        

Поділитися: