Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про затвердження плану заходів щодо взаємодії місцевих органів виконавчої влади та правоохоронних органів Київської області”””

Розпорядження від 21.08.2007, №704
Дата оприлюднення: 21.08.2007

Постійний аналіз діяльності правоохоронних органів області свідчить про те, що криміногенна ситуація на сьогодні є складною. Недостатньо проводиться робота з протидії організованій злочинності та корупції. Залишається високим рівень криміналізації підліткового середовища, осіб, що незаконно вживають наркотичні засоби та психотропні речовини, рецидивної злочинності. Органи місцевого самоврядування не завжди сприяють розв’язанню проблем боротьби зі злочинністю.
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.06.2007 № 453-р „Деякі питання взаємодії місцевих держадміністрацій та правоохоронних органів”, відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”” Указу Президента України від 15.12.2006 № 1087/2006 „Про заходи щодо зміцнення правопорядку і посилення взаємодії місцевих органів виконавчої влади та правоохоронних органів” з метою координації та контролю за реалізацією положень зазначеного указу в області:
1. Затвердити план заходів щодо взаємодії місцевих органів виконавчої влади та правоохоронних органів Київської області (далі – план заходів) що додається.

2. Головним управлінням управлінням відділам іншим структурним підрозділам облдержадміністрації обласним установам та організаціям райдержадміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення)

Поділитися: