Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про затвердження плану заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, вишукання додаткових джерел надходжень до бюджетів, у тому числі за рахунок детінізації економіки, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни

Розпорядження від 24.03.2014, №65
Дата оприлюднення: 24.03.2014

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 01 березня 2014 року № 65 “Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 01 березня 2014 року № 156-р “Про заходи щодо збалансування місцевих бюджетів у 2014 році в процесі їх виконання”:

1. Затвердити план заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, вишукання додаткових джерел надходжень до бюджетів, у тому числі за рахунок детінізації економіки, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни (далі – план заходів), що додається.

2. Розпорядникам коштів обласного бюджету усіх рівнів, структурним підрозділам облдержадміністрації, Головному управлінню Міністерства доходів і зборів у Київській області, Територіальній державній інспекції з питань праці у Київській області, Головному управлінню Державної казначейської служби України у Київській області, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити безумовне виконання плану заходів.

3. Структурним підрозділам облдержадміністрації, Головному управлінню Міністерства доходів і зборів у Київській області, Територіальній державній інспекції з питань праці у Київській області, Головному управлінню Державної казначейської служби України у Київській області, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) інформувати щокварталу до 01 числа місяця, що настає за звітним періодом, включно до 01 січня 2015 року, департамент фінансів обласної державної адміністрації про стан виконання плану заходів.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 03 березня 2014 року № 49 “Про затвердження обласних заходів щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів та економного і раціонального використання коштів у 2014 році”.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: