Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області на 2015 рік і програми підвищення кваліфікації керівного складу та фахівців місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту

Розпорядження від 06.02.2015, №34
Дата оприлюднення: 06.02.2015

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 року № 819 “Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту”, наказу Міністерства внутрішніх справ України від 29 травня 2014 року № 523 “Про затвердження Типового положення про територіальні курси, навчально-методичні центри цивільного захисту та безпеки життєдіяльності”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 червня 2014 року за № 624/2540, та з метою організації функціонального навчання слухачів підприємств, установ та організацій Київської області у сфері цивільного захисту:

1. Затвердити:

1.1. план комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2015 навчальний рік (далі – план комплектування), що додається;

1.2. програму підвищення кваліфікації керівного складу та фахівців місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту (далі – програма), що додається.

2. Головам райдержадміністрацій та міським головам (міст обласного значення) довести до підприємств, установ, організацій витяги із плану комплектування, організувати контроль за повним і своєчасним їх виконанням згідно зі строками та категоріями тих, хто направляється на навчання.

3. Навчально-методичному центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області організувати навчання слухачів відповідно до плану комплектування та програми, затверджених пунктом 1 цього розпорядження.

4. Контроль та виконання цього розпорядження покласти на заступника голови Київської облдержадміністрації Корбана О.Б.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: