Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області на 2013 рік

Розпорядження від 18.01.2012, №18
Дата оприлюднення: 18.01.2012

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про правові засади цивільного захисту”, постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2001 року № 874 “Про удосконалення системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів і фахівців у сфері цивільного захисту”, наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 23.04.2002 № 107 “Про затвердження Типового положення про територіальні курси, навально-методичні центри цивільного захисту та безпеки життєдіяльності”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.07.2002 за № 610/6898 (в редакції наказу Міністерства надзвичайних ситуацій України від 27.08.2012 № 1143 “Про внесення змін до Типового положення про територіальні курси, навчально-методичні центри цивільного захисту та безпеки життєдіяльності”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.09.2012 за № 1647/21959), та з метою організації функціонального навчання слухачів підприємств, установ та організацій Київської області у сфері цивільного захисту:

  1. Затвердити план комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2013 навчальний рік (далі – план комплектування), що додається.
  1. Зобов’язати голів райдержадміністрацій та рекомендувати міським головам (міст обласного значення) довести до підприємств, установ, організацій витяги із плану комплектування, організувати контроль за повним і своєчасним їх виконанням згідно зі строками та категоріями тих, хто направляється на навчання.
  1. Начальнику Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області організувати навчання слухачів, на яких поширюється дія законів у сфері цивільного захисту.
  1. Контроль та виконання цього розпорядження покласти на заступника голови Київської обласної державної адміністрації Максименка В.М.

Голова адміністрації А.Й. Присяжнюк

        

Поділитися: