Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про затвердження переліку вулиць і доріг комунальної власності, будівництво, реконструкція, ремонт та утримання яких фінансується у 2014 році за рахунок коштів обласного бюджету

Розпорядження від 25.11.2014, №387
Дата оприлюднення: 25.11.2014

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 27 січня 2014 року № 13Про затвердження Порядку використання залишку коштів від надходжень податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів і збору за першу реєстрацію транспортного засобу, що склався станом на 01.01.2014, та їх надходжень у 2014 році до обласного бюджету”, з урахуванням пропозицій райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування Київської області:

1. Затвердити перелік вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Київської області, будівництво, реконструкція, ремонт та утримання яких фінансується у 2014 році за рахунок коштів від надходжень податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів і збору за першу реєстрацію транспортного засобу, що склався станом на 01.01.2014, та їх надходжень у 2014 році до обласного бюджету, згідно з додатком.

2. Департаменту капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації забезпечити освоєння коштів, спрямованих на зазначені у пункті 1 цього розпорядження цілі, в повному обсязі.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської облдержадміністрації О.Б. Корбана.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: