Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про затвердження переліку об’єктів і заходів, що фінансуються у 2013 році за рахунок збільшення обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій Київської області

Розпорядження від 23.08.2013, №320
Дата оприлюднення: 23.08.2013

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2012 року № 106 “Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій” (із змінами), рішення Київської обласної ради від 21 грудня 2012 року № 527-28-VI “Про обласний бюджет Київської області на 2013 рік”:

  1. Затвердити перелік об’єктів і заходів, що фінансуються у 2013 році за рахунок збільшення обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій Київської області, що додається.
  2. Замовнику робіт – департаменту капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації забезпечити освоєння коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у повному обсязі.
  3. Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації подавати щомісячно до 10 числа Міністерству фінансів України і Міністерству економічного розвитку і торгівлі України інформацію про використання коштів субвенції у розрізі об’єктів і заходів.

Голова адміністрації А.Й. Присяжнюк

        

Поділитися: