Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про затвердження переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Київської області

Розпорядження від 06.02.2014, №26
Дата оприлюднення: 06.02.2014

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 року № 52 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 29 лютого 2012 року № 235), з урахуванням пропозицій райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування Київської області:

1. Затвердити перелік об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Київської області, які фінансуватимуться у 2014 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, згідно з додатком 1.

2. Визначити замовником робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Київської області за кошти обласного бюджету та субвенції з державного бюджету обласному бюджету Київської області, що спрямовані для цих цілей, департамент капітального будівництва облдержадміністрації.

3. Визначити замовниками робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Київської області за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, що спрямовані для цих цілей, згідно з переліком, визначеним у додатку 2.

4. Замовникам робіт визначених у пунктах 2 і 3 цього розпорядження, забезпечити освоєння коштів спрямованих на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Київської області, в повному обсязі.

5. Замовникам робіт, визначених у пункті 3 цього розпорядження, подавати щомісяця в поточному році до 5 числа звіти про використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам і виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Київської області до облдержадміністрації через департамент капітального будівництва облдержадміністрації.

6. Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації щомісяця до 10 числа подавати Укравтодору та Мінфіну узагальнені звіти про використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам і виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Київської області.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації В.М.Максименка.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: