Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про затвердження Переліку конфіденційної інформації, що утворюється в апараті та інших структурних підрозділах Київської облдержадміністрації і якій надається гриф обмеження доступу „Для службового користування”

Розпорядження від 16.03.2006, №204
Дата оприлюднення: 16.03.2006

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 27.11.98№ 1893 “Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави” (із наступними змінами).
1. Затвердити Перелік конфіденційної інформації, що утворюється в апараті та інших структурних підрозділах Київської облдержадміністрації і якій надається гриф обмеження доступу “Для службового користування” (додається).
2. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) переглянути відповідні переліки конфіденційної інформації, у разі необхідності внести відповідні зміни і доповнення.
3. Визнати такими, що втратили чинність:

розпорядження голови облдержадміністрації від 01.06.99 № 279 „Про затвердження Переліку конфіденційної інформації, що утворюється у секретаріаті та інших структурних підрозділах Київської облдержадміністрації”;
розпорядження голови облдержадміністрації від 25.08.99 № 474 „Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 01.06.99№ 279 „Про затвердження Переліку конфіденційної інформації, що утворюється у секретаріаті та інших структурних підрозділах Київської облдержадміністрації”.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

Додаток

        

Поділитися: