Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про затвердження натуральних норм забезпечення населення Київської області твердим паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2014 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкоду вання витрат на їх придбання

Розпорядження від 02.07.2014, №206
Дата оприлюднення: 02.07.2014

Відповідно до Бюджетного кодексу України, статті 41 Закону України Про місцеві державні адміністрації”, постанов Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року № 356 Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та гранич­них показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам”, від 27 червня 2012 року № 608 Про забезпечення твердим пічним побутовим паливом осіб, які мають право на його отримання згідно із статтею 48 Гірничого закону України”, від 18 грудня 2013 року № 978 Про схвалення основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2014 рік” та з метою затвердження натуральних норм забезпечення населення Київської області твердим паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2014 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання

1. Затвердити натуральні норми забезпечення населення Київської області твердим паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2014 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, з урахуванням граничного показника вартості твердого палива – 1078,25 грн. за 1 тонну і граничного показника вартості скрапленого газу – 138,33 грн. за 1 балон:

1.1. Натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для надання пільг – відповідно одна тонна та один балон на домогосподарство на рік, а для осіб, які мають таке право згідно із статтею 48 Гірничого закону України – 5,9 тонни вугілля на одне домогосподарство на рік.

1.2. Натуральні норми забезпечення населення твердим паливом для надання житлових субсидій готівкою – 2 тонни на домогосподарство на рік.

1.3. Натуральні норми забезпечення населення скрапленим газом, що використовується для приготування їжі, для надання житлових субсидій населенню: два балони (42 кілограми) на рік – на одну-дві особи, три балони (63 кілограми) – на три-чотири особи, чотири балони (84 кілограми) – на п’ять і більше осіб. У разі споживання скрапленого газу від групових резервуарних установок, мінімальна норма забезпечення скрапленим газом становить 42 кілограми на одну особу на рік, але не більш як 210 кілограмів.

2. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: