Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про затвердження натуральних норм забезпечення населення Київської області твердим паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2010 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання”

Розпорядження від 28.09.2010, №1092
Р.номер Управління юстиції: 14/716
Дата оприлюднення: 28.09.2010

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 08.09.2010 № 827 „Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та гранич­них показників їх вартості для надання у 2010 році пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам”:

1. Затвердити натуральні норми забезпечення населення Київської області твердим паливом і скрапленим газом згідно з якими у 2010 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам з урахуванням граничного показника вартості твердого палива – 721 гривня за 1 тонну і граничного показника вартості скрапленого газу –91 гривня за 1 балон:

1.1. Натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для надання пільг – відповідно одна тонна та один балон на домогосподарство на рік, а особам, що мають таке право згідно із статтею48 Гірничого закону України – 3,1 тонни вугілля для побутових потреб на домогосподарство на рік.

1.2. Натуральну норму забезпечення населення твердим паливом для надання житлових субсидій готівкою – 2,2 тонни на домогосподарство на рік.

1.3. Натуральні норми забезпечення населення скрапленим газом, який використовується для приготування їжі, для надання житлових субсидій населенню – два балони (42 кілограми) на рік на одну – дві особи, три балони (63 кілограми) – на три – чотири особи, чотири балони (84 кілограми) – на пять і більше осіб. У разі споживання скрапленого газу від групових резервуарних установок мінімальна норма забезпечення скрапленим газом становить42 кілограми на одну особу, але не більш як 210 кілограмів на рік.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 18.03.2010 № 220 „Про затвердження натуральних норм забезпечення населення Київської області твердим паливом і скрапленим газом, згідно з яким у 2010 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання”, зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Київській області 09.04.2010 за № 4/706.

3. Це розпорядження набирає чинності з моменту його державної реєстрації в Головному управлінні юстиції у Київській області.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк        

Поділитися: