Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про затвердження Інструкції щодо забезпечення охорони та захисту адміністративного будинку і службових приміщень, в яких розміщена Київська обласна державна адміністрація”

Розпорядження від 16.03.2006, №207
Дата оприлюднення: 16.03.2006

З метою вдосконалення охорони та захисту адміністративного будинку і службових приміщень, в яких розміщена Київська обласна державна адміністрація та відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), „Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб” (із наступними змінами):

1. Затвердити Інструкцію щодо забезпечення охорони та захисту адміністративного будинку і службових приміщень, в яких розміщена Київська обласна державна адміністрація (далі – Інструкція), що додається.

2. Керівникові апарату облдержадміністрації забезпечити ознайомлення з Інструкцією працівників апарату та інших структурних підрозділів облдержадміністрації та забезпечити виконання її вимог.

3. Це розпорядження надіслати Управлінню державної охорони України.

4. Визнати таким, що втратило чинність, Положення про пропускний режим в адмінбудинку Київської обласної державної адміністрації, затверджене головою Київської облдержадміністрації 18.11.2002 № 47-1.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату адміністрації Косенка А.П.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

Інструкція

        

Поділитися: