Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про затвердження фактичних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в Київській обласній державній адміністрації”

Розпорядження від 31.10.2011, №1203
Р.номер Управління юстиції: 37/755
Дата оприлюднення: 31.10.2011

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації” та „Про доступ до публічної інформації”, постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.11 № 740 „Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію”, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 10.05.11 № 450 „Про організацію в Київській облдержадміністрації роботи щодо доступу до публічної інформації”, з метою відшкодування фактичних витрат на виготовлення копій документів за запитом на публічну інформацію:

1. Затвердити фактичні норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в Київській обласній державній адміністрації, що додаються.

2. Райдержадміністраціям до 01.12.11 затвердити фактичні норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.

3. Міськвиконкомам (міст обласного та районного значення) рекомендувати затвердити фактичні норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.

4. Розпорядження набуває чинності з дня його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Спаського А.С.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: