Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про заснування Київської обласної премії в галузі образотворчого мистецтва імені Івана Сошенка”

Розпорядження від 14.07.2010, №748
Р.номер Управління юстиції: 13/715
Дата оприлюднення: 14.07.2010

Розглянувши подання управління культури і туризму Київської обласної державної адміністрації, відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, Програми сприяння діяльності і розвитку відділень та осередків національних творчих спілок Київської області на 2007–2010 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 30.03.2007 № 113-10-V та з метою відзначення кращих здобутків художників та скульпторів, які проживають у Київській області, активізації їх творчої діяльності:

1. Заснувати Київську обласну премію в галузі образотворчого мистецтва імені Івана Сошенка.

2. Затвердити:

2.1. Положення про Київську обласну премію в галузі образотворчого мистецтва імені Івана Сошенка, що додається.

2.2. Опис диплома лауреата Київської обласної премії в галузі образотворчого мистецтва імені Івана Сошенка, що додається.

2.3. Опис нагрудного знака лауреата Київської обласної премії в галузі образотворчого мистецтва імені Івана Сошенка, що додається.

3. Управлінню культури і туризму Київської обласної державної адміністрації забезпечити виготовлення дипломів та нагрудних знаків лауреатів Київської обласної премії в галузі образотворчого мистецтва імені Івана Сошенка.

4. Виділити кошти у сумі 7116 (сім тисяч сто шістнадцять) гривень згідно з окремим кошторисом, на виготовлення десяти нагрудних знаків лауреата премії.

5. Головному фінансовому управлінню Київської обласної державної адміністрації профінансувати управління культури і туризму Київської обласної державної адміністрації в сумі та на цілі, визначені у пункті 4 цього розпорядження, за рахунок загальних асигнувань, затверджених зазначеному управлінню в обласному бюджеті на 2010 рік.

6. Управлінню культури і туризму Київської обласної державної адміністрації спільно з головним фінансовим управлінням Київської обласної державної адміністрації щороку під час формування обласного бюджету передбачати кошти для виплати Київської обласної премії в галузі образотворчого мистецтва імені Івана Сошенка.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додатки

        

Поділитися: