Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про заслуховування інформації міських голів (міст обласного та районного значення) Київської області про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади

Розпорядження від 26.02.2016, №52
Дата оприлюднення: 26.02.2016

Відповідно до статті 35 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 1999 року № 339 “Про затвердження Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади”, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 11 травня 2002 року № 263 “Про забезпечення Київською обласною державною адміністрацією контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування області делегованих повноважень органів виконавчої влади”:

1. Утворити комісію Київської обласної державної адміністрації із заслуховування інформації міських голів (міст обласного та районного значення) Київської області про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади (далі – комісія) у складі згідно з додатком 1.

2. Комісії:

2.1. провести 02 – 11 березня 2016 року заслуховування інформації міських голів (міст обласного та районного значення) про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади;

2.2. за результатами заслуховування оформити протоколи.

3. Міським головам (міст обласного та районного значення):

3.1. прибути за адресою: пл. Лесі Українки, 1, кімната 700, згідно з графіком (додаток 2) на заслуховування інформації;

3.2. підготувати інформацію відповідно до переліку питань, що розглядатимуться на заслуховуванні інформації міських голів (міст обласного та районного значення) Київської області про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади, згідно з додатком 3.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації М.Д. Мельничук

        

Поділитися: