Працюємо задля перемоги!

“Про зарахування на стажування в Київській обласній державній адміністрації у 2009 році молоді з повною вищою освітою чи такої, що закінчує вищі навчальні заклади”

Розпорядження від 20.07.2009, №615
Дата оприлюднення: 20.07.2009

Розглянувши рішення комісії з розгляду питань щодо відбору кандида­тур для проведення в Київській обласній державній адміністрації стажування молоді з повною вищою освітою чи такої що закінчує вищі навчальні заклади від 30.06.2009 № 1 відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації“ розпорядження голови Київської облдержадміністраціївід 09.02.2006 № 104 „Про організацію та проведення в Київській обласній державній адміністрації стажування молоді з повною вищою освітою чи такої що закінчує вищі навчальні заклади“:

1. Зарахувати на стажування в Київській обласній державній адміністрації молодь з повною вищою освітою чи таку що закінчує вищі навчальні заклади (далі – молодь). Список молоді та місць проходження нею стажування додається.

2. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації де молодь проходитиме стажування:

2.1. забезпечити проходження стажування у липні-вересні 2009 року відповідно до Положення про організацію та проведення в Київській обласній державній адміністрації стажування молоді з повною вищою освітою чи такої що закінчує вищі навчальні заклади

Поділитися: