Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про зарахування на стажування в Київській обласній державній адміністрації у 2007 році молоді з повною вищою освітою чи такої, що закінчує вищі навчальні заклади”

Розпорядження від 31.07.2007, №638
Дата оприлюднення: 31.07.2007

Розглянувши рішення комісії з розгляду питань щодо відбору кандидатур для проведення в Київській обласній державній адміністрації стажування молоді з повною вищою освітою чи такої, що закінчує вищі навчальні заклади від 26 червня 2007 року № 1, відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 09.02.2006 № 104 «Про організацію та проведення в Київській обласній державній адміністрації стажування молоді з повною вищою освітою чи такої, що закінчує вищі навчальні заклади»:

1. Зарахувати на стажування в структурних підрозділах Київської обласної державної адміністрації молодь з повною вищою освітою чи таку, що закінчує вищі навчальні заклади (далі – студенти). Список студентів та місць проходження ними стажування додається.

2. Керівникам структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації, де студенти проходять стажування:

2.1. Забезпечити проходження стажування у липні-вересні 2007 року відповідно до Положення про організацію та проведення в Київській обласній державній адміністрації стажування молоді з повною вищою освітою чи такої, що закінчує вищі навчальні заклади, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 09.02.2006 № 104.

2.2. Протягом тижня затвердити індивідуальні плани студентів та до 05.10.2007 подати управлінню у справах сім’ї та молоді Київської облдержадміністрації інформацію про проходження стажування з відповідними пропозиціями.

3. Управлінню у справах сім’ї та молоді Київської облдержадміністрації проаналізувати інформацію, зазначену у пункті 2.2 цього розпорядження, та до 25.10.2007 подати узагальнені пропозиції у відділ кадрової роботи апарату облдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

Додаток

”        

Поділитися: