“Про запобігання поширенню захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання серед населення Київської області”

Розпорядження від 20.10.2010, №1232
Дата оприлюднення: 20.10.2010

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, „Про захист населення від інфекційних хвороб”, постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2009 № 1152 „Про запобігання поширенню грипу типу А/Н1N1/Каліфорнія /04/09/ і гострих респіраторних захворювань серед насе­лення” та з метою недопущення поширення епідемії грипу та гострих респіра­торних захворювань на території Київської області:

1. Забезпечити безумовне виконання Комплексного плану заходів щодо профілактики і боротьби з грипом та гострими респіраторними захворюван­нями в районах і містах Київської області в епідемічний сезон 2010/2011 років, затвердженого рішенням постійної комісії Київської облдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуаційвід 29.09.2010 № 15 (далі – Комплексний план).

2. Головам районних державних адміністрацій, міськвиконкомів (міст обласного значення) передбачити виділення коштів для забезпечення виконання заходів Комплексного плану.

3. Головним управлінням освіти і науки, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення облдержадміністрації забезпечити контроль за станом готовності дитячих дошкільних, загально­освітніх, вищих навчальних, інтернатних та лікувально-профілак­тичних закладів області до роботи в період епідемічного сезону 2010/2011 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Подашевську Т.Л.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк        

Поділитися: