Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про залучення запасів матеріального резерву Київської області

Розпорядження від 04.06.2015, №188
Дата оприлюднення: 04.06.2015

Відповідно до Закону України Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2001 року № 308 Про Порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків”, календарного плану підготовки командно-штабного навчання з територіальної оборони Київської області та з урахуванням листа тимчасово виконуючого обов’язки військового комісара Київського обласного військового комісаріату від 28.05.2015 року № 2/1/2054, з метою якісного проведення командно-штабного навчання:

1. Департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київської обласної державної адміністрації забезпечити залучення в установленому порядку з матеріального резерву Київської області 4 (чотири) намети ХСБ-56 та 10 (десять) розкладачок для проведення командно-штабного навчання з територіальної оборони Київському обласному військовому комісаріату в період з 5 по 12 червня 2015 року.

2. Київському обласному військовому комісаріату забезпечити належне використання, збереження та повернення матеріально-технічних цінностей, визначених в п.1 цього розпорядження, після проведення навчань до матеріального резерву Київської області у триденний термін.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської облдержадміністрації Христюка Д.В.

Голова адміністрації В.М. Шандра

        

Поділитися: