Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про закінчення опалювального сезону 2015-2016 років в населених пунктах Київської області

Розпорядження від 05.04.2016, №104
Дата оприлюднення: 05.04.2016

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації?, “Про теплопостачання”, “Про житлово-комунальні послуги”, Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14 лютого 2007 року № 71, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України від 05 березня 2007 року № 197/13464, у зв’язку із підвищенням середньодобової температури повітря вище 8 градусів тепла:

1. Закінчити з 06 квітня 2016 року опалювальний сезон у населених пунктах Київської області.

2. Продовжити опалення дошкільних закладів, загальноосвітніх навчальних закладів, закладів охорони здоров’я та закладів соціального захисту згідно із заявами керівників таких установ, узгоджених з органами місцевого самоврядування.

3. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) прийняти рішення про закінчення опалювального сезону в населених пунктах області, виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами.

4. Відповідальність за дотримання вимог порядку відключення споживачів від системи теплопостачання покласти на голів райдерж-адміністрацій та міських голів (міст обласного значення).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р.

Голова адміністрації М.Д.Мельничук

        

Поділитися: