Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про заходипов’язані з відзначенням у Київській області Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 20-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан”””

Розпорядження від 22.09.2008, №1245
Дата оприлюднення: 22.09.2008

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.07.2008№ 1053-р „Про заходи щодо підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 20-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан”, відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 11.02.2004 № 180/2004 „Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав”:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення у Київській області Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 20-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан у складі згідно з додатком 1.
Дозволити голові організаційного комітету вносити у разі потреби зміни до його складу.

2. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення у Київській області Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 20-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, що додається (додаток 2).

3. Головним управлінням, управлінням та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання зазначеного плану заходів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Єрему Р.М.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

Додаток 1

Додаток 2

”        

Поділитися: